fbpx

Jobs

Alătură-te echipei de profesioniști Nordis!

Responsabilitati:

  • Coordoneaza si urmareste activitatea de executie a lucrarilor de constructii conform contractului de executie privind durata, calitatea si receptiile, precum si stadiile fizice convenite cu beneficiarii;
  • Previzioneaza, organizeaza resursele logistice, financiare, umane aferente proiectului alocat;
  • Supervizeaza activitatea echipelor din subordine;
  • Raspunde de incadrarea in manopera prevazuta in deviz;
  • Urmareste si realizeaza obiectivele de profit prin optimizarea costurilor directe si indirecte si asigurarea calitatii produselor si respectarea cerintelor beneficiarului;
  • Raspunde de efectuarea verificarii lucrarilor pe faze de executie si intocmirea documentelor pentru receptia lucrarilor;
  • Mentinerea relatiilor functionale cu departamentele: tehnic, economic si executie

Cerinte:

  • Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii
  • Experienta in executie – 5 ani
  • Disponibilitate la deplasari
  • Persoana organizata, atenta la detalii
  • Orientare spre munca in echipa
  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita
  • Cunostinte MS Office, Autocad
  • Posesor carnet de conducere – categoria B

PROFIL CANDIDAT

  • Obiectivul acestui post consta in sustinerea echipei in achizitii, urmarire implementare si intermedierea relatiei cu partenerii interni si externi ai societatii;
  • Experienta profesionala de minim 1 an intr-o functie similara – de preferat;
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu (scris si conversational);
  • Cunostinte operare PC (Microsoft Office: Excel, Word, PowerPoint);
  • Abilitati necesare ocuparii postului: rapiditate in gandire si actiune, capacitate de analiza si sinteza a informatiilor, prioritizare a activitatilor, buna comunicare la toate nivelele ierarhice, sociabilitate, implicare si rezistenta la stres.

RESPONSABILITATI

  • Colaboreaza cu departamentele tehnice interne si furnizorii pentru determinarea corecta a specificatiilor produselor care vor fi achizitionate;
  • Stabileste şi dezvolta relatiile cu furnizorii;
  • Cere oferte de pret, analizeaza si propune solutii de achizitii;
  • Elaboreaza şi lanseaza comenzi catre furnizori;
  • Intocmeste si deruleaza corespondenta comerciala;
  • Urmareste procesul de livrare, receptie si evalueaza furnizorii;
  • Propune concepte şi solutii pentru optimizarea propriei activitati;
  • Contactacteaza si stabilireste intalniri pentru Manager;
  • Verifica, din punct de vedere al corectitudinii, informatiile continute de corespondenta cu furnizorii (conditii comerciale, pret, termene de livrare, etc);
  • Asigura aprovizionarea cu resurse a obiectivelor
  • Negociaza preturile si contractele cu furnizorii si prestatorii si le supune aprobarii Managerului
  • Monitorizeaza piata furnizorilor si a categoriei de bunuri/servicii de care este responsabil, informeaza superiorul si departamentele interne din cadrul organizatiei asupra schimbarilor aparute in piata care pot avea un impact asupra organizatiei
  • Intocmeste baza de date Achizitii si o actualizeaza cu ofertele obtinute
  • Transmite noile oferte negociate catre superior pentru a fi introduse in baza de preturi
  • Verifica onorarea comenzilor catre obiective in timp util
  • Urmareste intocmirea de contracte de inchiriere/achizitii
  • Este responsabil pentru identificarea in timp util a furnizorilor de materiale, echipamente, etc.
  • Intocmeste diverse analize si rapoarte solicitate de Manager.

Oferta si beneficii:

  • Pachet salarial atractiv

Descrierea jobului:

Contribuie la dezvoltarea și implementarea strategiei de marketing online a companiei

Analizează campaniile și identifică, monitorizează și propune îmbunătățiri pentru KPI-urile de digital marketing

Crearea de ipoteze de creștere a business-ului pe baza analizei de date din Google Analytics

Implicat în strategia de optimizare conversii (împreună cu agentiile partenere)

Propune îmbunatatiri UX

Responsabil pentru managementul și implementarea campaniilor de Social Media de la concept la implementare

Analizează și înțelege nevoile targetului online: stabilește modul cel mai eficient și potrivit de comunicare cu acesta.

Candidatul ideal:

Experiență administrare website-uri (WordPress)

Cunoștinte SEO, Google Ads, Facebook Ads

Experiență în Social Media și construirea comunităților online – minimum 2 ani;

Pasiune și cunoștințe despre mediul digital și canalele de comunicare digitală;

Creativitate și inovație în gândire;

Foarte bune abilități de scriere și exprimare.

APLICA ACUM

Post

Incarca un CV

SEDIUL NOSTRU